Mühendislik ve Tasarım

Mühendislik ve Tasarım

Mühendislik ve Tasarım;Kuruluşundan bu yana mühendislik ve tasarım faaliyetlerine büyük önem veren İRA Mühendislik, her biri alanında uzman mühendislere sahiptir.

Daha Fazla
İmalat

İmalat

Şirketimiz; Basınçlı kaplar, atık ısı kazanları, otoklavlar, borular, boru makaraları, silindirik tanklar, saha tankları, ısı eşanjörleri, konteyner tipi kojenerasyon sistemleri ve çelik konstrüksiyon uygulamalarının uluslararası bir üreticisidir.

Daha Fazla
Montaj

Montaj

Fabrikalar, enerji santralleri, endüstriyel binalar, spor tesisleri, hangarlar, depolar, boru sistemleri, çelik konstrüksiyonda sık karşılaştığımız başlıca yapılardır.

Daha Fazla
Fabrika

Fabrika

IRA Mühendislik, ekipmanların jeotermal enerji santralleri, petrokimya tesisleri, kojenerasyon tesisleri, endüstriyel tesisler ve doğal gaz çevrim tesislerinin tasarımı, üretimi ve montajı gibi işlerde çalışmak üzere kurulmuştur.

Daha Fazla

Profil

İRA, Petrol Taahhütleri, Petrokimya Tesisleri, Enerji Üretim Sistemleri Endüstriyel Tesisleri, Kojenerasyon Tesisleri, Buhar Kazanları, Atık Isı Kazanları, Jeotermal Enerji Santralleri, Kombine Çevrim Elektrik Santralleri Endüstriyel Taahhüt konusunda çalışmak amacıyla kurulmuştur. IRA, enerji, sanayi ve petrol sektörlerinde faaliyet gösteren önde gelen bir uluslararası EPC (Mühendislik-Tedarik-İnşaat) yüklenicisi ve endüstriyel üretim şirketidir.

IRA'da kapasite ve yetkinlik ile Tasarım, Mühendislik, İmalat ve Montaj / Demontaj uygulamaları ile ilgili her türlü konu, Türkiye, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde büyük projeler üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır.

2000 m² alan üzerine kurulu üretimimiz, kalifiye ve deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Şantiyelerimiz (yurtiçi ve yurtdışı) kurulum, uluslararası kalite ve güvenlik standartlarımıza uygun olarak profesyonel kadromuz tarafından tamamlanmaktadır. Türkiye'de çok fazla enerji, IRA tarafından petrol depolama ve Kombine Çevrim Santral Mühendisliği kurulumu.

İmalatımız TRD, BS, API, TEMA, AD2000-Merkblatt, EN 13445, PD 5500, CODAP 'uluslararası kodlara uygun olarak yapılan ve söndürülmüş çelikler de dahil olmak üzere yüksek mukavemetli karbonlar da dahil olmak üzere her türlü paslanmaz çelik ve özel olarak başarıyla kullanılmaktadır. kaplamalı çelik malzemeler.

SMAW, GMAW, SAW, TIG, FCAW, GTAW, Orbital'daki tüm imalat ve montaj işlemleri kaynak yöntemleri olarak kullanılmaktadır. Kaynak yeterliliği EN 15614, DIN EN ISO 3834-2 ve ASME Bölüm IX gerekliliklerine uygundur. Nitelikli kaynakçılarımız EN 287-1, DIN EN ISO 3834-2 ve ASME Bölüm IX koşulları, NDT personelimiz EN 473 ve ASNTC-1 gerekliliklerine göre çalışmaktadır.